Kolęda

Kolęda 2021

Moi Drodzy,

W tym roku, ze względu na bezpieczeństwo sanitarne, nie będzie wizyty duszpasterskiej rodzin katolickich naszej Parafii w tradycyjnej formie.W poprzednich latach wizyta duszpasterska była okazją do bliższego zapoznania się i wielu nowych parafian dzięki kolędzie włączało się w życie parafii. Niestety nowa sytuacja przynosi nowe wyzwania. Dlatego już od 11 stycznia w dni powszednie o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św.w intencji rodzin z poszczególnych rejonów parafii z modlitwą i indywidualnym błogosławieństwem.
Prosimy przynosić krzyże, które zostaną pobłogosławione podczas nabożeństwa, aby w ten sposób symbolicznie zanieść błogosławieństwo do swoich domów. Podczas Mszy będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, aby przyjąć Komunię  świętą w intencji swojej rodziny.. W tych szczególnie trudnych czasach zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach w parafii całe rodziny lub przedstawicieli poszczególnych rodzin.
W programie spotkania : Msza św. w intencji rodzin, krótkie nabożeństwo z zawierzeniem rodzin opiece św. Józefa i indywidualne błogosławieństwo poszczególnych rodzin.
Indywidualna kolęda będzie możliwa tylko na osobiste zaproszenie. Zainteresowanych tą formą kolędy zapraszamy do zakrystii, kancelarii lub o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną. Indywidualne wizyty rozpoczniemy po 17 stycznia.
Nowych  Parafian,( u których nie będzie indywidualnej kolędy) prosimy o zgłaszanie się w celu przedstawienia rodziny i wpisania się do Parafii. Ksiądz Proboszcz zaprasza nowe rodziny do kancelarii w dodatkowe dni :  w poniedziałki 17.00-18.00 i środy 19.00- 20.00

Plan kolędowych spotkań:
Poniedziałek 11 stycznia-
ul. Celulozy od początku do nr9- 41 a także osiedla przy ul Celulozy 11; 17; 34; 108
Wtorek 12 stycznia: ul. Celulozy107- 107 P
Środa 13 stycznia: ul. Celulozy 107R do końca
Czwartek 14 stycznia: ul. Celulozy 109- 109P
Piątek 15 stycznia: ul Celulozy 109 R do końca
Sobota 16 stycznia: ul. Rozchodnikowa i Pelargonii i Podbiałowa
Poniedziałek 18 stycznia- Zakątek Wawer, ul. Myszołowa, Celulozy 131 i Rychnowska, Romantyczna
Wtorek 19 stycznia: ul. Celulozy od nr 111 do końca ulicy
Środa 20 stycznia: ul. Bysławska, Bielika, Czarnuszki, Kminkowa, Kosaćcowa, Odrębna, Połaniecka, Zagrodowa, Zatrzebie, Zawilców
Czwartek 21 stycznia: ul. Dąbrowy, Rosiczki, Ostrózki oraz osiedla przy ul Dzięcioła 9 i 20
Piątek 22 stycznia: ul Dzięcioła
Sobota 23 stycznia: ul. Kwiatowa Polana, osiedla przy ul. Mrągowskiej 7, 20, 25, 27 i 28
Poniedziałek  25 stycznia:  ul. Mrągowska ( domy wolnostojące) oraz osiedla przy ul. Mrągowskiej 12N i ul Uszatki.
Środa 27 stycznia: Osiedla Wiślany Potok oraz osiedla przy Ogórkowej 20, 42, 44, 45.

Czwartek 28 stycznia: ul. Ogórkowa domy wolnostojące oraz pozostałe osiedla na ul. Ogórkowej
Piątek 29 stycznia: ul. Przewodowa domy wolnostojące i osiedla.
Sobota30 stycznia: osiedle Strzygłowska 4 i 52 oraz domy wolnostojące przy ul Strzygłowskiej
Poniedziałek 1 luty: osiedla przy ul Strzygłowskiej 67b, 67d, 67f, 69,71,73,75
Środa 3 luty: Trakt Lubelski, Śnieguliczki, Wędkarska, Dymkowska
Czwartek 4 luty: Wał Miedzeszyński, Nasza

Sobota 5 luty: sympatycy parafii oraz rodziny, które nie mogły uczestniczyć w nabożeństwie w wyznaczonym dla siebie terminie.

Prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych.

Wszystkie rodziny mieszkające na terenie parafii zawierzamy naszej Nadwiślańskiej Pani.
Niech Wam Bóg błogosławi.