XIV Niedziela Zwykła 2022-07-03

1. Dziś wieczorna Msza św. o godz. 18.00 i o 20.00. O godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Od jutra rozpoczynamy remont kaplicy. Msze św. w dni powszednie od jutrzejszej wieczornej w dni powszednie będą odprawiane w tymczasowej kaplicy zorganizowanej w salce katechetycznej.
    ( wejście tak jak do kancelarii). W piątek ok. 15.00 będziemy przygotowywali kaplicę na niedzielę. Osoby, które chcą pomóc w sprzątaniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  3. Służba Boża w parafii podczas wakacji:
    Podczas wakacji kancelaria czynna: w poniedziałki 17.00- 18.00; soboty 9.30- 10.30
    Zmienia się grafik Mszy św. niedzielnych: nie będzie Mszy o godz. 13.00 a wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 18.00 i o 20.00 ( Msza cicha bez organów). W związku z tą zmianą są wolne intencje na Mszach niedzielnych o godz. 18.00.
    Sakrament chrztu będzie udzielany na Mszach o 11.30.
    Przez wakacje nie będzie Mszy św. w piątki o godz. 15.00 oraz nocnej adoracji w pierwsze piątki miesiąca.
    Spowiedź podczas wakacji:- w dni powszednie pół godziny przed Mszą św. i podczas adoracji. W niedziele na wieczornych Mszach św. pół godziny przed Mszą i ewentualnie po Mszach św.
  4. W niedzielę 31 lipca o godz. 11.30 Mszę św. prymicyjną odprawi Ks. Michał Wojutyński z Archidiecezji Warszawskiej. Serdecznie zapraszamy.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na budowę kościoła.
  6. Bardzo prosimy o uczestnictwo we Mszach św. w godnym stroju.
  7. Witamy w parafii nowych parafian. Zachęcamy do czynnego włączania się w życie naszej wspólnoty. Prosimy też o zgłaszanie się do kancelarii lub zakrystii w celu uzupełnienia parafialnej bazy danych.
  8. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy udanego wypoczynku. Pamiętajmy o uczestnictwie w coniedzielnej Eucharystii. Zachęcamy także do korzystania z sakramentu pokuty i udziału w codziennej Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu.
  9. Przygotowujemy już książkę intencji na przyszły rok. Bardzo proszę aby do zakrystii zgłaszały się osoby, które chcą zamówić w 2023 roku Msze św. gregoriańskie za swoich zmarłych.