Loading color scheme

Duszpasterze

 

KS. MARCIN OŻÓG

Proboszcz
ur. 2 czerwca 1968 w Warszawie
Święcenia kapłańskie: 21 maja 1994 z rąk Bp Kazimierza Romaniuka
Studia: magister, PWTW, historia kościoła
Przebieg posługi kapłańskiej:
– 30.06.1994 – 28.06.1997 wikariusz, Św. Anny, Jakubów
– 28.06.1997 – 30.06.2001 wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki
– 30.06.2001 – 01.07.2004 wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin
– 03.07.2004 – 01.07.2012 wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno
– od 01.07.2012 proboszcz, Dobrego Pasterza, Warszawa-Miedzeszyn  
Inne funkcje: – duszpasterz akademicki, Dekanat Bródnowski, 01.11.2010 – 01.07.2012

KS. KRYSTIAN CZERSKI

Wikariusz
ur. 4 luty 1986 w Parczewie
Parafia pochodzenia:
Najświętszego SPJ, Komarówka Podlaska, Diec. Siedlecka. 
Święcenia kapłańskie: 1 czerwca 2013 r., Abp Henryk Hoser SAC.
Studia: magister, PWTW, teologia duchowości, 2013.
Przebieg posługi kapłańskiej: – 01.09.2013 – 26.08.2016 wikariusz, MB Fatimskiej, Legionowo,  – od 26.08.2016 wikariusz, Dobrego Pasterza, Warszawa-Miedzeszyn.

KS. STANISŁAW WOŁOSIEWICZ

Pomoc duszpasterska