Rekolekcje

• Już w najbliższą sobotę( 28 listopada) o 18.30 rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ojciec Lech Dorobczyński OFM.

Plan rekolekcji 28.11-1.12.2020
    Sobota 28 listopada
    18.30- Msza św. rozpoczynająca rekolekcje adwentowe
    Niedziela 29 listopada
    8.00; 10.00; 13.00- Msza z nauką ogólną
    11.30 Msza z nauką dla rodziców i dzieci
    19.00- "Msza św dla młodych z krótkim uwielbieniem
    Poniedziałek- wtorek 30 listopad- 1 grudnia
    6.30 Roraty z nauką rekolekcyjną
    10.00; 18.30- Msza św z nauka ogólną
    20.00- Msza św i krótkie uwielbienie.

Prosimy o przysyłanie intencji do modlitwy uwielbienia kontakt@parafianadwisle.pl
    W sobotę o godz. 18.30 na parafialnym kanale YouTube przeprowadzimy transmisję z rozpoczęcia rekolekcji.  Zachęcamy do udziału w Mszach św  także w kaplicy oczywiście z zachowaniem przepisów sanitarnych. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni adwentu.

Spowiedź każdego dnia rekolekcji podczas Mszy św
    Adoracja w poniedziałek i wtorek 9.30- 10.00 i 18.00- 18.30
    We wtorek ofiary składane na tacę przeznaczone na potrzeby klasztoru ojców franciszkanów
  • Zachęcamy do odsłuchania homilii rozpoczynającej nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Jutro transmisja Mszy z nauką rekolekcyjną o 19.00 a po Mszy modlitwa uwielbienia. Raz jeszcze przepraszamy za brak dzisiejszej transmisji. Niestety w ostatniej chwili wystąpiły problemy techniczne.

Tu znajdziesz homilię z 28 listopada: https://youtu.be/SHZ-XsCgK24

• Tradycją naszej parafii jest organizowanie różnych form rekolekcji. Kolejną odsłoną będą Rekolekcje na Raty, które w dwie kolejne niedziele 22 i 29 marca na Mszy św. o godz. 16.00 poprowadzi dla nas Ks. Michał Dziedzic- duszpasterz młodzieży naszej diecezji. Nauki rekolekcyjne będą transmitowane na naszej stronie parafialnej i przez facebook. Zachęcamy do korzystania z takiej formy rekolekcji wszystkich a szczególnie tych, którzy jeszcze w rekolekcjach nie uczestniczyli. Niech czas Wielkiego Postu, który przeżywamy w tym roku w szczególnej atmosferze stanie się dla nas okazją do zatrzymania się, głebszej rewizji swojego życia, do zwrócenia się ku Bogu, który zawsze jest Bogiem Miłosierdzia.