VI Niedziela Wielkanocna 2021-05-09

1. Dziś o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy wieczornej. O 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski i nabożeństwo majowe. Przez wszystkie niedziele maja modlitwą apelową modlimy się o ustanie pandemii i nawrócenie grzeszników.
  2. Do czwartku w naszej parafii przeżywamy Tydzień Fatimski. Każdego dnia po litanii loretańskiej modlimy się różańcem fatimskim.
  3. W czwartek przypada 104 rocznica Objawień Fatimskich. O godz. 18.30 Msza św. zbiorowa do Matki Bożej Fatimskiej. Intencje do Mszy możemy składać w zakrystii.
  4. Od piątku rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego, która w naszej parafii będzie sprawowana podczas nabożeństw majowych.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budowę kościoła. Z racji Roku św. Józefa będziemy szczególnie modlić się w intencji młodzieży.
  6. Za tydzień na Mszy o 19.00 będziemy gościli Marcina Zielińskiego, który po Mszy wieczornej poprowadzi modlitwę o uzdrowienie.
  7. Trwa miesiąc maj- Miesiąc Maryjny, zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które są odprawiane w naszej kaplicy w dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedziele o godz. 21.00.
  8. Powoli kończy się okres spowiedzi i Komunii Wielkanocnej. Spowiadamy każdego dnia pól godz. Przed Mszami św. i w czasie adoracji. Na stoliku z prasą wyłożone są teksty rachunku sumienia.
  9. Przyjmujemy intencje mszalne do końca roku. Są jeszcze wolne intencje we wrześniu, listopadzie i grudniu. Można zamawiać msze św. gregoriańskie.
  10. Księdzu Prałatowi, składamy serdeczne życzenia imieninowe. Dziękujemy za wytrwałą posługę w konfesjonale.