Loading color scheme

Koncert "Uczyń ze mnie swego sługę."

Koncert "Uczyń ze mnie swego sługę."

Z okazji zbliżającej się Uroczystości Niepokalanego Poczęcia N.M.P. zapraszamy 5 grudnia o godz. 20.00 do naszej kaplicy na Koncert Uwielbieniowo- Maryjny UCZYŃ ZE MNIE SWEGO SŁUGĘ, na którym zaprezentuję wraz z muzykami z zespołu piosenki z debiutanckiej płyty "Uczyń ze mnie swego sługę"
Paweł Dudzik- głos, gitara
Maciej Salus - gitary
Sylwia Piotrowska - głos

Prezentujemy utwory naszych gości:

https://www.youtube.com/watch?v=B27iG3MTbh4

https://www.youtube.com/watch?v=Q-RtSWhqRBg

Paweł Dudzik- Jest wokalistą grającym na gitarze,autorem tekstów i muzyki, laureatem pierwszych miejsc na festiwalach krajowych i zagranicznych, liderem zespołu Drabina Jakuba Trio, oraz współtwórcą duetu Dudzik/Salus. Ma za sobą dziesiątki zagranych koncertów na scenach w całej Polsce. Jego utwory były grane w Radiowej Trójce i wielu innych polskich rozgłośniach. Radio Kraków, Radio Rzeszów, Radio Lublin, Radio Kielce, Radio RDN, Radio Centrum Rzeszów, Radio Żak Niebawem ukaże się Jego debiutancka płyta solowa o tematyce religijnej i Maryjnej. Muzykami towarzyszącymi w studiu i podczas koncertów są Maciej Salus na gitarach i tamburicy oraz wokalistka Sylwia Piotrowska.