Loading color scheme

Wyjazd na sztukę seminaryjną "Pan Przemówił"

Wyjazd na sztukę seminaryjną "Pan Przemówił"

Organizujemy wyjazd na spektakl „Pan przemówił” wystawiany przez kleryków naszego Seminarium Duchownego.

Wyjazd odbędzie się 4 grudnia (sobota) w godzinach 13:30-17:00. Koszt przejazdu 10 zł. Spektakl jest darmowy, klerycy-aktorzy zwyczajowo zbierają ofiary na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

Zgłoszenia przyjmuje ksiądz Cezary.

 

O Sztuce

„Pan Przemówił” to historia Mojżesza, który dzięki swojej heroicznej wierze i zaufaniu Bożej obietnicy stał się Ojcem Narodu Wybranego, opowiedziana za pomocą piosenki, oparta na znanym musicalu „Książe Egiptu”. W czasie spektaklu spojrzymy na dzieje Mojżesza z perspektywy żydowskiej rodziny, która wspomina je przy stole sederowym w formie Hagady paschalnej, czyli opowieści o wyjściu Żydów z Egiptu, czytanej w czasie święta Pesach.

,,Pan przemówił” – To wezwanie zmieniło życie Mojżesza, życie Izraela… może zmienić także życie każdego z nas.

Więcej informacji: www.sztuka2021.pl