Loading color scheme

Fundament Wiary

Fundament Wiary

Wspólnota Dobrego Pasterza zaprasza na cykl spotkań fundament wiary. Celem tych spotkań jest pomoc w doświadczeniu spotkania z Bogiem Żywym i działającym skutecznie

Potrzebujesz zmiany? Potrzebujesz przełomu? Szukasz sensu? Nie masz rozwiązania? To co ważne, rozpada się? Poznaj Boga: realnego i działającego skutecznie. Biblia – Słowo Boże jest prawdą, która manifestuje się dzisiaj. Bóg ma moc: ma moc zmienić Twoje życie, myślenie. Bóg ma moc uzdrowienia, i moc uwolnienia. Przyjdź i poznaj Boga w działaniu. Zapraszamy dorosłych na serię 4 spotkań o fundamentach wiary. Dzieci od lat 3 zapraszamy na towarzyszące zajęcia Biblijne. W programie kawa i herbata, krótka modlitwa uwielbienie, arcyciekawy wykład i trochę czasu na wymianę opinii.

Zapraszamy : środa 1 grudnia, 19:00 – 21:00 środa 8 grudnia, 19:00 – 21:00 sobota 11 grudnia, 15:00 – 19:00 środa 15 grudnia, 19:00 – 21:00

Tematy spotkań: „Bóg Cię kocha” – fajnie, tylko jak tego doświadczyć Łaska – klucz do zbawienia, którego nie używamy Być uczniem Jezusa – ile to tak naprawdę kosztuje? Lęki, strach i niepewność – jak sobie z tym radzić?