Loading color scheme

Wielki Odpust Fatimski 9-16.10. 2021

Wielki Odpust Fatimski 9-16.10. 2021

Wszystkich parafian i gości zapraszamy do udziały w kolejnym już Wielkim Odpuście Fatimskim. Tradycyjnie rozpoczniemy w sobotę 9 października. Uroczystości odpustowe potrwają do 13 października. centralne uroczystości będą miały miejsce w niedzielę 10 października. uroczystą sumę odpustową o godz. 13.00 odprawi i homilię wygłosi Ks. Biskup Adrian Galbas z Ełku. Tegoroczne uroczystości przygotowują nas do piątej rocznicy koronacji Figury Fatimskiej czczonej w naszej parafii.

PLAN UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWYCH:
Sobota 9 października:
Godz. 18.30-
Uroczysta Msza św z wprowadzeniem relikwii bł. Carlo Acutisa. Na Mszy św. będziemy szczególnie modlić się w intencji dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich parafian szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz

z rodzicami.
Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.
Godz. 21.00-
Apel Jasnogórski i Nabożeństwo różańcowe.

Niedziela 10 października:
Msze św. jak w każdą niedzielę

O godz. 13.00 uroczystą sumę odprawi Ks. Biskup Adrian Galbas. Na początku uroczystości procesja z figurą fatimską. Spotykamy się na placu kościelnym przy figurze św. Józefa. Prosimy przynieść świece.

Poniedziałek 11 października- WSPOMNIENIE ŚW. Jana XXIII- na różaniec zapraszamy małżeństwa;
Wtorek 12 października- wspomnienie bł. Carlo Acutisa- na różaniec zapraszamy dzieci i młodzież przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami;
Środa 13 października- Dzień Fatimski. O godz. 18.30 Msza św. zbiorowa a po Mszy uroczyste nabożeństwo fatimskie na które zapraszamy szczególnie mężczyzn;
Czwartek 14 października- na różaniec zapraszamy nauczycieli oraz dzieci i młodzież;
Piątek 15 października- wspomnienie św. Teresy Wielkiej- na nabożeństwo różańcowe zapraszamy wszystkie wspólnoty, szczególnie ministrantów. O godz. 21.00 zapraszamy na Różaniec granicami parafii. Wyruszamy o 21.00 spod kaplicy i przejdziemy ul. Przewodową, Trakt Lubelski, Wał Miedzeszyński, Celulozy i zakończymy przy kapliczce św. Jana Pawła II przy ul. Mrągowskiej;
Sobota 16 października- wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej- na  nabożeństwo różańcowe zapraszamy kobiety.