Loading color scheme

Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu 2021-07-02

Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu 2021-07-02

Św. Jan Paweł II przekonuje : „Kościół i świat bardzo potrzebują kultu eucharystycznego. Jezus czeka na nas w tym sakramencie miłości. Nie odmawiajmy Mu naszego czasu, aby pójść spotkać Go w adoracji, w kontemplacji pełnej wiary, otwartej na wynagrodzenie za ciężkie winy i występki świata. Niech nigdy nie ustanie nasza adoracja” Wszystkich naszych parafian i sympatyków zapraszamy w piątek 2 lipca w godz. 19.30- 24.00 na adorację Najświętszego Sakramentu. Każdy z nas potrzebuje, aby Pan zanurzał nas w Odkupieńczej Ofierze, by nas nieustannie oczyszczał z trądu naszych grzechów, uwalniał od nieuporządkowanych przywiązań. Przyjdź! Jezus na Ciebie czeka, chce obdarować Cię najcenniejszymi łaskami, a przez Ciebie tych, których Mu polecasz w modlitwie.