Loading color scheme

Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego

Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego

Dziękczynienie należy do istoty wiary. Winno być ono punktem wyjścia każdej modlitwie. Dziękczynienie wypływa z wewnętrznego przekonania, że wszystko pochodzi od Boga oraz że Bóg jest źródłem wszelkiego dobra. Stąd św. Paweł w swych listach zachęca do częstej modlitwy dziękczynnej: "Wszystko czyńcie, dziękując Bogu Ojcu przez Chrystusa." (Kol 38, 17) "W każdym położeniu dziękujcie, taka jest wola Boża." (1 Tes 5, 18) "Zawsze winniśmy Bogu dziękować za was." (2 Tes 1, 3) "Dziękujcie zawsze za wszystko Bogu w imię Jezusa." (Ef 5, 20)

Wsłuchując się w nauczanie Apostoła Narodów chcemy dziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny. Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami oraz nauczycieli na Mszę św. dziękczynną, która zostanie odprawiona w piątek 25 czerwca o godz. 15.00. Wzywając Bożego Miłosierdzia będziemy prosili o zatrzymanie pandemii, o błogosławieństwo na czas wakacji. Podczas Mszy św. bedzie możliwość spowiedzi.