Loading color scheme

Transmisja 15 listopada

Transmisja 15 listopada

Nadal z przyczyn od nas niezależnych planowana na jutro-15 listopada- transmisja Mszy św niestety nie może się odbyć. Postaramy się jak najszybciej wznowić transmisje Mszy z naszej farnej kaplicy. Zachęcamy do korzystania z transmisji telewizyjnych.
Publikujemy poniżej listę kanałów telewizyjnych, na których już w niedzielę 15.11.2020, zostaną wyemitowane Msze święte:
7:00 - TVP 1 - Msza św. z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
9:00 - Polsat News - Msza św. ze Świą­ty­ni Opatrz­no­ści Bo­żej w Warszawie
9:30 - TV TRWAM - Msza św. z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
11:00 - TVP 1 - Msza św. z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
12:00 - TVP 1 - Anioł Pański
12:00 - TVP POLONIA - Anioł Pański
12:00 - TV TRWAM - Anioł Pański
13:00 - TVP POLONIA - Transmisja mszy św. z kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie
18:00 - TV TRWAM - Anioł Pański
20:20 - TV TRWAM - Różaniec
21:00 - TV TRWAM - Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

Komunia św. w naszej kaplicy będzie udzielana w najbliższą niedzielę o godz. 15.00. Prosimy nie rezygnować ze Mszy św. dlatego z racji na ograniczenia zachęcamy do udziału w Eucharystii w dni powszednie oraz do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Przypominamy o możliwości codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu Nie odcinajmy się od źródła życia.