Loading color scheme

Różaniec do granic nieba

Różaniec do granic nieba

 

Nasza parafia włącza się w ogólnopolską akcję Różaniec do Granic Nieba. Wszystko nas przynagla do tego działania: orędzia Matki Bożej, wydarzenia w Polsce i na świecie. Sami nie damy sobie rady, jak powietrza potrzebujemy pomocy od Boga… Prosimy o modlitwę i podejmowanie pokuty w intencji wypełnieni Woli Bożej wobec naszej Ojczyzny. Poprzez przebłaganie Boga, za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie za dokonujące się profanacje pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów. Konsekwencje stają się coraz bardziej widoczne i dotykają nas coraz bardziej.
Program modlitw w naszej parafii:
1 i 8 listopada modlitwa różańcowa po Mszy o godz. 19.00
7 listopada ( I Sobota Miesiąca)-modlitwa różańcowa i Msza św o godz. 8.00
Pozostałe dni-Msza św. o 18.30 i po niej różaniec.

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Poniedziałek, środa, sobota- godz. 18.00- 18.30
Wtorek- po Mszy wieczornej do godz. 20.00
Czwartek- po Mszy wieczornej do godz. 21.00
Piątek - godz. 16.00- 18.30

Podejmijmy pokutę za wszystkie grzechy a zwłaszcza aborcji dokonane w Polsce. Prosimy dusze czyśćcowe o modlitwę, ofiarowujemy odpusty. Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków może być przywrócenie nadziei, wiary i przyjęcie pokoju Bożego. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty. Zamawiajmy też Msze św. wynagradzające za nasze grzechy.

Jeśli nie możesz uczestniczyć we wspólnej modlitwie w kaplicy, to zachęcamy do modlitwy indywidualnej w łączności ze wszystkimi, którzy w tych dniach będą uczestniczyć w Różańcu do granic nieba.

https://www.rozaniecdogranic.pl/