Dni Odnowy Wewnętrznej

W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej:

W pierwszy czwartek  miesiąca ( 3 września) będziemy prosić Jezusa, Najwyższego Kapłana, o nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne podczas Mszy Świętej o godz. 18.30. Po Mszy adoracja do godz. 21.00 z możliwością spowiedzi.

W pierwszy piątek miesiąca ( 4 września)  zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy całego świata. Odwiedziny chorych od godz. 9.30. Spowiedź rano od godz. 8.00 i wieczorem od godz. 17.30. Msze św. odprawimy o 8.30, 15.00- Msza św. zbiorowa z Koronką do Miłosierdzia Bożego ( intencje do Mszy można składać w zakrystii) i o 18.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do Mszy wieczornej.

W pierwszą sobotę miesiąca ( 6 września) chcemy uczcić Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny nabożeństwem I soboty o godz. 8.00. Do udziału w modlitwie różąńcowej zapraszamy wszystkie koła różąńcowe.