Poświęcenie Kapliczki M.B. Łaskawej

Kapliczka Matki Bożej Łaskawej, Patronki Stolicy i Strażniczki Polski przy ul Wał Miedzeszyński ( w rejonie Ogórkowa bis) jest już gotowa. To nasze wotum na stulecie Bitwy Warszawskiej- Cudu nad Wisłą i urodzin św. Jana Pawła II. Szczególną cześć pragniemy oddać Matce Bożej Łaskawej, Patronce Warszawy i Strażniczce Polski. To do niej lud Warszawy zanosił gorące i pełne ufności modły o ocalenie Stolicy i Polski od kolejnej niewoli, upraszając zwycięstwo” (bp. R. Kamiński).  Chcemy zatem dziękować Matce Najświętszej za opiekę nad Polską i raz jeszcze zawierzyć Jej Ojczyznę, Parafię i nas samych. Serdecznie zapraszamy w niedzielę 23 sierpnia o godzinie 19:00 na uroczyste poświęcenie którego dokona Ksiądz Biskup Marek Solarczyk a o godz. 20:00 w naszej farnej kaplicy Ksiądz Biskup odprawi Msza w intencji Ojczyzny.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za złożone indywidualnie i na tacę ofiary na ufundowanie kapliczki. Jeśli ktoś chciałby jeszcze wesprzeć to dzieło to może uczynić to przelewem na konto parafialne: 46 1140 2017 0000 4802 1294 3790 ( z dopiskiem kapliczka)