Loading color scheme

Komunikat- epidemia koronawirusa

Komunikat- epidemia koronawirusa

Kochani,

W związku z panującą epidemią raz jeszcze zwracamy się z ogromną prośbą do naszych parafian. Bardzo prosimy o stosowanie się do zaleceń sanitarnych. Wszystkich Uczestników liturgii prosimy o zasłanianie ust i nosa. Przy wejściu do kaplicy są ustawione dozowniki z płynami dezynfekcyjnymi. Stosujmy je, wchodząc do kościoła i wychodząc z niego. Przypominamy o kolejności rozdawania Komunii świętej: na początku w procesji podchodzą osoby pragnące przyjąć Pana Jezusa na rękę, a na końcu procesji rozdawać będziemy Pana Jezusa osobom pragnącym przyjąć Komunię do ust. Prosimy o wzięcie odpowiedzialności za naszą Parafię w imię miłości i troski o bliźniego.

Módlmy się za siebie wzajemnie.

 Wasi Duszpasterze