Loading color scheme

Poświęcenie Krzyża przy ul. Strzygłowskiej

Poświęcenie Krzyża przy ul. Strzygłowskiej

Kolejne miejsce kultu wraca na wyremontowany Wał Miedzeszyński. Tym razem przy ul Strzygłowskiej został ustawiony Krzyż- ufundowany jako wotum za uzdrowienie z epidemii w 1904 roku. Bardzo serdecznie zapraszamy na uroczystość błogosławieństwa krzyża, która odbędzie się w poniedziałek 6 lipca o godz. 20.30. Odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, Litanię do Krwi Pana Jezusa i nowennę do bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Będziemy prosili Pana Jezusa o zatrzymanie koronawirusa i w intencji Ojczyzny: o pojednanie narodowe, mądrość dla Polaków podczas wyborów oraz o dobrego prezydenta dla Rzeczpospolitej. Będzie to też dla nas okazja do dziękczynienia za dotychczasowe zachowanie naszej parafii od epidemii. Zapraszamy na wspólną modlitwę.