Loading color scheme

6- 14 sierpnia Duchowa Pielgrzymka

6- 14 sierpnia Duchowa Pielgrzymka

W sobotę 6 sierpnia wyrusza już 311 Warszawska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wielu z naszych parafian co roku towarzyszy pielgrzymce swoją modlitwą. Tak jak w latach ubiegłych zapraszamy do duchowego pielgrzymowania. Przed figurą Matki Bożej Fatimskiej będzie wyłożony koszyczek, do którego można składać intencje do wspólnego codziennego różańca. W złożonych intencjach zostanie też odprawiona Msza św 13 sierpnia o godz. 18.30. Do wspólnej modlitwy zapraszamy każdego dnia  o godz. 18.30 z wyjątkiem:  6 sierpnia- godz. 8.00; Niedziela 7 i 14 sierpnia- godz. 21.00 i 15 sierpnia uroczyste zakończenie pielgrzymki Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. W programie duchowego pielgrzymowania: Msza św, różaniec i nabożeństwo do Matki Bożej.