Loading color scheme

Obchody Oktawy Bożego Ciała

Obchody Oktawy Bożego Ciała

Zapraszamy na uroczyste Obchody Dawnej Oktawy Bożego Ciała:
Od piątku 17 czerwca po Mszy wieczornej przez cały tydzień a w niedzielę o 18.00 zostaną odprawione uroczyste Nieszpory o Najświętszym Sakramencie. ( Bez procesji). Na zakończeni nieszporów indywidualne błogosławieństwo rodzin:

W piątek zapraszamy mieszkańców Arkadii, Bielika, Bysławiskiej, Czarnuszki, Dąbrowy, Kminkowej, Kosaćcowej, Podbiałowej, Połanieckiej, Zagrodowej, Zatrzebie ;
W sobotę: Mrągowska;
W niedzielę: Dzięcioła.
W poniedziałek: Dymkowska,Nasza, Rosiczki, Trakt Lubelski, Wał Miedzeszyński, Wędkarska;
We wtorek: Celulozy Myszołowa, Rozchodnikowa, Strzygłowska, Uszatki
W Środę: Kwiatowa polana, Odrębna, Ogórkowa, Przewodowa i nasi goście.
W czwartek 23 czerwca zakończenie oktawy. Po Mszy Nieszpory, procesja i poświęcenie wianków. Mszę św. odprawi i homilię wygłosi Ks. Krystian Czerski. Na Mszę zapraszamy parafian a szczególnie wszystkie wspólnoty działające w parafii, będzie to Msza kończąca rok formacyjny.Szczególne zaproszenie kierujemy do nowych parafian. Po procesji zapraszamy wszystkich do ogrodu św. Maksymiliana na grilla.