Loading color scheme

Program uroczystości V Rocznicy Koronacji Figury Matki Bożej Fatimskiej

Program uroczystości V Rocznicy Koronacji Figury Matki Bożej Fatimskiej

W IV Niedzielę Wielkanocną- Dobrego Pasterza- 7 maja 2017 roku Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser ukoronował czczoną w parafii figurę Matki Bożej Fatimskiej. W tym roku mija pięć lat od tego historycznego dla nadwiślańskiej wspólnoty  wydarzenia. Zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków do uczestnictwa w uroczystościach jubileuszowych.

Sobota 7 maja-Pierwsza Sobota Miesiąca:
godz. 8.00- 
Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P. i Msza św. dziękczynna.

Niedziela 8 maja- Odpust parafialny Dobrego Pasterza
Msze św. według porządku niedzielnego

godz. 13.00- Uroczysta Jubileuszowa Suma z procesją Eucharystyczną pod przewodnictwem Ks. Biskupa Rafała Markowskiego

Piątek 13 maja- 105 rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie
godz. 18.30- 
Nabożeństwo majowe przy kapliczce św. Jana Pawła II na ul. Mrągowskiej, procesja z Koronowaną Figurą Matki Bożej do kaplicy i uroczysta Msza św. kończąca uroczystości jubileuszu. Naszej uroczystości będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Romuald Kamiński- Biskup Warszawsko- Praski. Na procesję przynieśmy świece i białe chusteczki.