Z życia parafii

Msza św. przed pracą.

W każdy wtorek i czwartek w naszej parafii jest odprawiana Msza św. o 6.30. Rozpocznij swój dzień pracy od Eucharystii.

Błogosławieństwo Zwierząt-2022.10.02

W niedzielę 2 października z racji na zbliżające się wspomnienia św. Franciszka zapraszamy o godz. 16.00 przed kaplicę właścicieli zwierząt ze swoimi pupilami na obrzęd błogosławieństwa zwierząt.

Terminal płatniczy w Kancelarii

Na usilne prośby wiernych - nasza Parafia przystąpiła do programu POLSKA BEZGOTÓWKOWA i został sprowadzony terminal płatniczy. Od dziś można składać ofiary oraz dokonywać płatności w Zakrystii i w Kancelarii przy pomocy Kart Płatniczych, itp. W najbliższym czasie- też dzięki sugestii  parafian - zostanie zainstalowany w kaplicy ofiaromat.

Wyprawa rodzinna Ogórkiem

W sobotę 1 października organizujemy Rodzinną wyprawę Ogórkiem po Warszawie. W programie są przygotowane specjalne niespodzianki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznawaniem ciekawych zakamarków naszego miasta. Zapisy w zakrystii.