Loading color scheme

Podziękowanie

Podziękowanie

Moi Drodzy,

W piątek zakończyliśmy główną część remontu kaplicy i dlatego możemy powrócić już ze Służbą Bożą w pełni w farnej kaplicy. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy na różnych płaszczyznach zaangażowali się w prace remontowe. Szczególnie dziękuję Panu Grzegorzowi Obłozie i jego firmie za bardzo sprawne przeprowadzenie prac. To dzięki jego osobistemu zaangażowaniu mogliśmy w pięć dni odremontować naszą kaplicę. Dziękuję hurtowni TK Farby Pana Tomasza Kawińskiego za farby, które pomógł dobrać i dostarczył do malowania. Wielkie podziękowania dla Pani Bożeny Bożym, Państwa Katarzyny i Pawła Dymkowskich, Anny Pawlak, Edyty Zawadzkiej i rodziny Pani Katarzyny Kowalskiej za prace porządkowe- przez kilka godzin w piątek sprzątali kaplicę. To dzięki tym osobom możemy dziś już celebrować liturgię w odnowionej kaplicy.

Wszystkich ogarniam wdzięczną modlitwą.

Ks. Proboszcz