Msza św. zbiorowa do św. Rity

W najbliższą niedzielę 22 maja przypada doroczna uroczystość św. Rity, szczególnej orędowniczki w sprawach trudnych. Z tej okazji o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za Jej wstawiennictwem. Podczas Mszy odbędzie się obrzęd błogosławieństwa róż i na zakończenie błogosławieństwo relikwiami. Intencje do Mszy można składać w zakrystii.

Nabożeństwa Majowe w plenerze

Zwyczajem lat minionych zapraszamy na plenerowe nabożeństwa majowe:
16 maja godz. 20.00- kapliczka Matki Bożej na ul. Podbiałowej
20 maja godz. 20.00 kapliczka Matki Bożej Fatimskiej na ul Sitowie
23 maja godz. 20.00 kapliczka Matki bożej Łaskawe w rejonie ul. Ogórkowej

Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy miejscach kultu na terenie naszej parafii

Konferencja przed chrztem 13.05.2022

W związku z uroczystymi obchodami 105 rocznicy Objawień Fatimskich  w piątek 13 maja nie będzie konferencji dla rodziców i chrzestnych.

Obchody 105 rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie

W najbliższy piątek 13 maja przypada 105 rocznica pierwszych objawień Matki Bożej w Fatimie. Dla naszej parafii jest to okazja do świętowania piątej rocznicy koronacji czczonej w parafii figury Matki Bożej. Bardzo serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę; o godz. 18.30 nabożeństwo fatimskie przy kapliczce św. Jana Pawła II na ul. Mrągowskiej następnie procesja z figurą fatimska do kaplicy i Msza św. Naszej uroczystości będzie przewodniczył Ks. Biskup Romuald Kamiński.